Supermicro SYS-1019D-16C-FRN5TP 1U Szerver (CSE-103-R407B + X11SDS-16C + AOM-SMF-TP4F)
Megújítva

Supermicro SYS-1019D-16C-FRN5TP 1U Szerver (CSE-103-R407B + X11SDS-16C + AOM-SMF-TP4F)

HUF 3550.50

A raktárban.

Supermicro SYS-1019 D-16 C-FRN5 TP 1 U Szerver (CSE-103-R407 B + X11 SDS-16 C + AOM-SMF-TP4 F).Főbb Jellemzők Központosított/Cloud Rádió-hozzáférésű Hálózat (C-RAN) Egyetemes Ügyfél Feltevést, Berendezések (u CPE) Szoftver Meghatározott WAN (SD-WAN) Hálózati Funkció Virtualizáció (NFV) 1. Intel Xeon D-2183 IT Processzor, 16-Core, 32 Szálak, 2.2 GHz-es, 100 W 2. Akár 512 gb ECC LRDIMM, akár 256 gb-os reg.ECC RDIMM DDR4-2400 Mz; 4 DIMM bővítőhely 3. 4 PCI-E 3.0 x8 bővítőhely választható AIOM 4. 2x 2.5" meghajtórekeszek (egy meghajtó hely részvények M. 2), 2 E1.S (30°C környezeti hőmérséklet esetén) 5. 2 M. 2 M-Kulcs : 2280/22110 (space megosztani egy 2.5" drive bay), 1 M. 2 E-Kulcs : 2230, 1 M. 2 B-Kulcs : 3042 6. 2x 10 gbe (megosztva IPMI), 2x 10 G SFP+, 1 Ethernet Management port 7. 2 db USB 3.0, 1 VGA, 1 COM keresztül RJ45 vagy Micro USB-8. 400 W Redundáns Platina Szintű tápegységek.

Alapjellemzők

A legjobb ajánlatok